yukarı
Öneri, Şikayet, Soru ve Teşekkür

Öneri, Şikayet, Soru ve Teşekkür Formu

KAPAT ×

Şirketimiz hakkında ne düşündüğünüzü aşağıdaki form ile gönderiniz... Her türlü görüşe açığız...

Gönder

Ekrem Turizm İkram Turizm Kültür Turları Blog
bulut
bulut

Umre seferlerinin durdurulmasına dair açıklama

Suudi Arabistan devleti koronavirüs (Kovid-19) salgınının önüne geçilmesi maksadıyla tedbir amaçlı, 27 Şubat 2020 Perşembe günü itibari ile Umre ziyareti için ülkeye girişleri GEÇİCİ olarak askıya aldığını bildirmiştir.

Bu kapsamda tüm ülkelerden Umre ziyareti için yapılacak girişler geçici olarak durdurulmuştur.

Umre Programlarımızda kayıtları bulunan tüm misafirlerimizin uçuşları ile ilgili Suudi Arabistan resmi makamlarınca yapılacak açıklama beklenmektedir.

Tüm gelişmeler resmi makamlardan yakinen takip edilmekle birlikte değerli misafirlerimizin asılsız haberlere riayet etmemelerini ve şirketimiz tarafından yapılacak duyuru ve bilgilendirmelere itibar etmelerini önemle rica ederiz.

İleri tarihli Ramazan ve Şevval ayı Umre programlarımıza ön rezervasyonlarımız yapılmak ile birlikte bu sürecin çok uzamayacağını ümit ederek ne zaman açılacağı hakkında kesin bir tarih verilmemektedir.

Allah’ın beytinin Rabbimizin misafirlerinden çok fazla eksik kalmayacağını ümit ederek alınacak bilgilerden sonra sizlere firmamız tarafından geri dönüş ve bilgilendirme yapılacaktır.

Bu itibar ile geri dönüş yapılana kadar beklemede kalmanızı rica eder, en kısa zamanda Rabbimizden insanlığın bir sorunu haline gelmiş olan bu salgının Dünyada ve Ülkemizde biran önce durmasını Cenab-ı haktan niyaz ederiz.

umre, korona virüsü
Eposta adresinizi kaydedip yenilik ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
Her hakkı saklıdır. İzinsiz içerik kullanılamaz.
© 2015 www.ekremturizm.com.tr
sosyal medyasosyal medyasosyal medyasosyal medyasosyal medya
2.304 sn.