yukarı
Öneri, Şikayet, Soru ve Teşekkür

Öneri, Şikayet, Soru ve Teşekkür Formu

KAPAT ×

Şirketimiz hakkında ne düşündüğünüzü aşağıdaki form ile gönderiniz... Her türlü görüşe açığız...

Gönder

Ekrem Turizm İkram Turizm Kültür Turları Blog
bulut
bulut

Örnek Tur Programı

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali girişindeki güvenlik kontrolünden sonra Ekrem Turizm bankosu önünde buluşma saati: 02:30. Havayolları kontuarında bilet ve bagaj işlemleri yapılması. Daha sonra Hocamızın rehberliğinde 2 rekât İhram namazı kılınması ve niyet edilmesi. Ardından KK 830 Sefer Sayılı Uçuş ile Cidde’ye uçma saati : 05:30. Ciddeye varış saati (Yerel saatle) 09:10. Klimalı otobüs ile Mekke BEYZA PALACE Otelimize transfer. Otelimize yerleşip bir süre istirahat ettikten sonra hocalarımızın rehberliğinde umre ibadetimizi yerine getirilmesi, geceleme otelimizdedir.

Serbest Günler Sabah namazının Kâbe’de eda edilmesinin ardından kahvaltı otelimizde alınacak. İbadet ve şahsi ihtiyaçlarınız için serbest günler. Akşam yemeği ve geceleme otelimizdedir.

Mekke Ziyaret Yerlerine Gidiyoruz Otel lobisinde Buluşma saati: 07:30. Grubumuz toparlandıktan sonra yarım günlük Mekke ziyaretleri turuna gidilecek. Hac güzergâhı olan Arafat, Müzdelife, Mina parkuru ile Sevr Dağı ve Mağarası, Nur Dağı ve Hira Mağarası, Cennet-i Mualla kabristanlığı ve Cin Mescid-i ziyaretleri topluca rehberlerimizin önderliğinde gerçekleştirilecektir.Akşam Yemeği ve geceleme otelimizdedir.

Sabah kahvaltısından sonra Kâbe’de Veda Tavafı yapılacak. Otel lobisinde saat buluşarak klimalı otobüslerle Medine’ye doğru hareket edeceğiz. Takribi 5–6 saatlik bir yolculuktan sonra Medine’deki KSAR MALAZ otelimize varış. Otelimize yerleşip bir süre istirahat ettikten sonra hocalarımızın rehberliğinde Mescid-i Nebevi’ye selamlama ziyareti yapılacak. Akşam yemeği ve konaklama otelimizdedir.

Diğer Günler İbadet ve şahsi ihtiyaçlarımız için serbest günler. Vakit namazlarını Mescidi Nebevi de eda edeceğiz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

Bugün Medine ve Çevresini Ziyaret Ediyoruz Otel lobisinde Buluşma saati: 07:30. Grubumuz toparlandıktan sonra yarım günlük Medine ziyaretleri turuna gidilecek. Medine çevresinde bulunan Uhud Şehitliği, İki Kıbleli Mescid, Hendek Savaşı bölgesi ve Kuba Mescidi’ne ziyaret turu yapılacak. Öğle namazını Mescidi Nebevi de eda edeceğiz. Öğle namazından sonra serbest ibadet imkanına sahipsiniz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizdedir.

Bugün Medine’den ayrılıyoruz. Ravza’ya veda ziyareti yapılacak. Saat 15:10 otel lobisinde buluşarak Medine Havalimanına doğru klimalı otobüslerimiz ile hareket edeceğiz. Medine havalimanından KK 831 sefer sayılı uçak ile saat 20:10 İstanbul’a uçacağız. Yerel Saatle 23:30 İstanbul Atatürk Havalimanına varış. Bir dahaki umre seyahatimizde buluşmak üzere, İstanbul’a hoş geldiniz.
ekrem turizm umre örnek tur programı, umre, mekke, medine, umre turları 2019, ekrem turizm, umre firması, umre şirketi, umre şirketleri kudüs üzerinden umre, 7 günlük umre, 10 günlük umre, 15 günlük umre, 20 günlük umre, umre turları, umre fiyatları, ekonomik umre, kaliteli hizmet, doğru adres, kutsal topraklara açılan pencereniz
Eposta adresinizi kaydedip yenilik ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
Her hakkı saklıdır. İzinsiz içerik kullanılamaz.
© 2015 www.ekremturizm.com.tr
sosyal medyasosyal medyasosyal medyasosyal medyasosyal medya
0.862 sn.